کسب و کار

نادیده گرفتن طرح ها در کسب و کار درست است؟

شما ماه ها برای جمع آوری اطلاعات بازار زحمت کشیده اید و یک طرح کسب و کار جامع را ایجاد کرده اید.مهم نیست چقدر تلاش کرده اید،مهم این است که چند موضوع را باید نادیده بگیرید.ننادیده گرفتن طرح ها در کسب و کار گاها به نفع کسب و کار شما تمام میشود. اما به نظر شما کدام طرح ها باید نادیده گرفته شوند و کدام موارد مهم اند؟

امنیت اطلاعات و پیشگیری  از دست دادن داده ها

هر ساله جاسوسی شرکت ها ۴۸۰ میلیارد دلار درآمد ایالات متحده را تامین می کند. دزدی و سرقت اطلاعات یک موضوع مهم در آمریکا است. امنیت شبکه، حتی برای کسب و کارهای کوچک که تازه شروع به کار می کنند، موضوع جدی است. آخرین چیزی که می خواهید این است که تمام منابع خود را به یک طراحی خوب اختصاص دهید. برای به دست آوردن اطلاعتی از قبیل (چه کسی، چه زمانی و کجا) باید پروتکل ها را جایگزین کرد. برای محافظت کامل از اطلاعات خود، سیستم پیشگیری از دست رفتن اطلاعات، می تواند برای ردیابی و ایمنی اطلاعات در تمام نقاط ورودی تنظیم شود.

نادیده گرفتن طرح ها در کسب و کار: درک کامل معیارهای صنعت

فهمیدن بازار بسیار مهم است، اما شناخت معیارهای صنعت نیز یک ضرورت است. جریان نقدی، بازده سرمایه گذاری و سرمایه در گردش، مربوط به حسابداری است. سود همیشه یک شاخص کلیدی موفقیت است اما با این حال، معیارهای مربوط به صنعت به آنچه که برای پایداری نیاز است و به شما در پیش بینی ها کمک می کند اشاره دارد. این معیارها همچنین به شما کمک می کند تا اولویت را تعیین کنید در نشریات صنعت،وبلاگ های مختلف و کتاب ها غرق شوید تا اطمینان حاصل کنید تمامی معیار های ضروری را متوجه شده اید.

نادیده گرفتن طرح ها در کسب و کار: نکات آموزشی برای کارمندان جدید

محصول یا خدماتی که شما می فروشید قابل تحسین است. هنگامی که شرکت شما شروع به کار می کند ، هر کارمند بخشی از تیم است. در بیشتر شرکت ها کارمندان جدید وظایف خاصی دارند و اجازه متصل شدن به سیستم را ندارند. کارفرمایان می توانند به راحتی با بازگو کردن نکات آموزشی که هر کارمند جدیدی را آموزش می دهد، این مشکل را حل کنند:

درک کامل از کسب و کار و آنچه که انجام می دهد/توضیح دادن ارزش کارمند در شرکت/موضوعات مطرح برای سرویس ومحصول/ارزش بازار/چه چیزی شما را از رقبا جدا می کند؟/ارزش های اصلی این شرکت/آموزش کارکنان به آنها کمک خواهد کرد تا آنها را به رسمیت شناخته شوند و نه کارگرانی که نیاز به پرداخت حقوق دارند.

انتخاب ساختار تجاری مناسب

در حال حاضر فقط شما، دارای چند کارمند و یک ایده بزرگ هستید. اما هدف این است که همچنان رشد کنید. اغلب قبل از شروع کسب و کار،اینکار را ساده می بینند، یا آنها به سرعت تصمیم می گیرند. این امر می تواند به برخی از مشکلات منجر شود و پس از سال اول، کسب و کار شما یک مشکل مالیاتی بزرگ را به شما پس بدهد. مالکیت منحصر به فرد ساده ترین (و ارزان ترین) ساختار تجاری است، اما این برای شما مسئولیت هایی را به همراه دارد. این به این دلیل است که بر خلاف شرکت محدود (LLC) و S-Corp دارایی های شخصی و تجاری شما در هم آمیخته اند. دیگر مزایای این روش ظاهر ،حرفه ای است که هنگام برخورد با مشتریان و سرمایه گذاران باید داشته باشید.

فاکتور گیری وبرنامه بازبینی

یک طرح کسب و کار، سند نیست. این استراتژی برای رشد و موفقیت است. اگر آن را کنار بگذارید و بررسی نکنید، چگونه می خواهید بدانید که آیا کسب و کار شما در حال گذراندن دوره درستی است یا خیر؟ یک برنامه بازبینی که در طرح کسب و کار قرار دارد، برای ارزیابی نتایج در برابر استراتژی تعیین شده است. این به شما امکان می دهد تا کسب و کارتان را در مسیر درست هدایت کنید.

استراتژی خروج

هنگام شروع یک شرکت، آخرین چیزی که تصور می کنید، پایان دادن به این شرکت است، به خصوص در طرح کسب و کار. با این حال، این چیزی است که سرمایه گذاران می خواهند ببینند و این لزوما به این معنی نیست که کسب و کار موفق نیست.استراتژی خروج می تواند چندین راه را که منجر به حداکثر سودآوری می شود را به شما نشان دهد. طرح های خروج می تواند شامل خرید، پیشنهادات اولیه عمومی، ادغام و تخفیفات باشد. هدف این است که نشان دهیم که کسب و کار شما در آینده یک چیز ارزشمند است، و راه هایی برای سرمایه گذاری بر روی آن وجود دارد.

در هر زمان که کسب و کار شما رشد می کند، شما باید نیاز های خود را پیدا کنید. این زیبایی یک برنامه بازبینی است. موفق باشید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن