کسب و کار

چالش های یک مدیر 1

چالش های یک مدیر به عنوان شروع کننده یک کسب و کار هم می تواند باز دارنده باشد و هم مشوق این شما هستید که به عنوان یک مدیر خوب کار ها را برنامه ریزی می کنید و آن ها را سر و سامان می دهید. اگر می خواهید یک کسب و کار تازه راه اندازی کنید و بیشتر با چالش های آن آشنا شوید این مطلب را حتما تا آخر دنبال کنید.

چالش های یک مدیر و راه حل های آن

 فشارهای زیادی برای صاحبان کسب و کارهای کوچک در موارد مختلف وجود دارد. به ویژه هنگامی که شما دفعه اولتان است و یا تک نفره کار را شروع کرده اید. با بررسی هایی کارشناسان در این زمینه مشخص شده که بیشترین نگرانی استارت آپ های کوچک ترس از شکست به خاطر مشکلات مالی است. با منابع محدود و ترس از شکست، صاحبان کسب و کارهای کوچک اغلب کار های چالش برانگیز را عقب می اندازند. این ممکن است در کوتاه مدت موفقیت آمیز باشد، اما به موفقیت درازمدت منجر نخواهد شد. وقت آن است که زمان و منابع را سرمایه گذاری کنید، طرز فکر را تغیر دهید و مشکلات را حل کنید. این ممکن است آسان یا ارزان نباشد، اما در بلند مدت به شما کمک خواهد کرد که موفق باشید.

سه تا از بزرگ ترین مشکلات کارافرینان که اغلب بر طرف می شوند عبارت است از:بازاریابی،استخدام،سرمایه گذاری به صورت دیجیتال

چالش های یک مدیر: بازاریابی، پایگاه مشتری شما را حفظ و رشد می دهد

وقت آن رسیده است تا چیزهای جدیدی را امتحان کنید. اگر مطمئن نیستید که چگونه شروع کنید، با شناسایی مشتریان خود شروع کنید. نقطه شروع می تواند صحبت کردن با مشتریان باشد. پیدا کردن آنچه که آنها تمایل به تماشا و خواندن  آن دارند، از چه شبکه های اجتماعی استفاده می کنند، آنها به چه علاقه مند هستند. هنگامی که آنها را می شناسید، بهتر می دانید که چگونه به آنها دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال، رسانه های اجتماعی می توانند یک راه مقرون به صرفه و هدفمند برای رسیدن به مشتریان باشند. با استفاده از تصاویر، فیلم ها و رسانه های دیگر، شما می توانید نسخه آزمایشی محصولات را معرفی کنید و کار های تبلیغات را انجام دهید. با مشتریان موجود شروع کنید، اما به خاطر داشته باشید که نوع مشتریانی را که می خواهید جذب کنید را در نظر بگیرید. با این کار کمی مطمئن می شوید که تلاش بازاریابیتان جواب می دهد.

استخدام شرکا و کارکنان نیاز کسب و کار شما

آیا تا به حال برای کمک به استارت آپ خود از استخدام استفاده کرده اید؟ از کمک خواستن نترسید! آیا شما کسی را دارید که به امور کدنویسی و طراحی وب یا انجام امور مالی آشنا باشد؟ می توانید جستجو کنید و کسانی را پیدا کنید که صاحبان کسب و کار های کوچک دیگر هستند. شرکت های کوچک کسب و کار محلی و LinkedIn منابع عالی برای کشف شرکای با استعداد با شرایط مورد نظر هستند. این منابع دریای افرادی است که برای کمک آماده هستند.

چالش های یک مدیر: سرمایه گذاری به صورت دیجیتال

درب ورودی شما چگونه است؟ من در مورد درب خانه شما صحبت نمی کنم بلکه منظورم وب سایت شما برای کسب و کارتان است. تحقیقات نشان می دهد که ۸۸ درصد از خریداران فروشگاه های اینترنتی قبل از خرید محصول مورد نظر تحقیقی نمی کنند. این بدان معنی است که وب سایت شما برای بهبود کسب و کار شما بسیار خوب است.

شما میتوانید برای انجام کار های خود دنبال شریک بگردید اما سرویس های ارزان و به صرفه هم وجود دارد. اکثر سایت ها دارای بخش مدیریت هستند و فقط باید طرح بندی و رنگبندی انجام شود. با استفاده از این روش، شما می توانید مشتریانی را که در جستجوی شرکت شما هستند و یا مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد شما هستند را راهنمایی کنید. مطمئن شوید که شبکه های اجتماعی شما همیشه به روز می شود. چون مشتریان بیشتر از شبک های اجتماعی استفاده می کنند.

حرکت به سمت این موارد ممکن است بسیار سخت باشد، اما حتما در بلند مدت کسب و کار شما موفق تر خواهد شد.موفق باشید!

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن