کسب و کار

راه اندازی یک کسب و کار خانگی قسمت اول

امنیت شغلی، ترجیحات شغلی، تعداد ساعت کار روزانه، در دسترس بودن منابع مالی، برنامه های بازنشستگی، روند صنعت جهانی و دیگر عوامل اشتغال ادامه خواهند یافت، و در این وضعیت اقتصادی ناشناخته خواهند ماند. در پاسخ به اقتصاد آشفته و برای کنترل بیشتر بر روی زندگی خود و آوردن درآمد اضافی، بسیاری از افراد مشغول به کار و شغل دوم هستند. با استفاده از بهترین ترکیب روش های سازمانی و مدیریت زمان،تکنولوژی و…. میتوانید کسب و کار خود را در یک روز کاری شروع کنید. در اینجا برخی از راهنمایی های اساسی و راهنمایی های مدیریتی برای کسب و کار شما گفته شده است. با ما در راه اندازی یک کسب و کار خانگی قسمت اول همراه باشید.

راه اندازی یک کسب و کار خانگی قسمت اول: پایه های استارت آپ

قبل از جستجو برای مشتریان باید چند چیز را پیدا کنید: بازار کلیدی، پیدا کردن فضای ذخیره سازی برای محصولات ، مدیریت مالی کسب و کار، استراتژی های بازاریابی و….

چه کاری؟-

اکثر ایده های تجاری، مبتنی بر محصول یا خدمات هستند. اگر به عنوان متخصص در زمینه خود شناخته شده اید، تبدیل شدن به یک مشاور حرفه ای گزینه دیگری برای کارآفرینی است که شما ممکن است در نظر داشته باشید.

فهرستی از ایده ها را که به آنها علاقه مند هستید ایجاد کنید. و با دوستان خود در زمینه های مختلف صحبت کنید که آیا بازار انتخابی شما پتانسیل رشد دارد یا خیر؟ آیا مشتری کافی برای خرید از شما و شرکت شما وجود دارد؟ اغلب کسب و کارهایی که مشکلات را حل می کنند و یا پول مردم را به بهترین نرخ می رسانند،موفق هستند. به کتابخانه ها سر بزنید و کتاب های مختلف را مورد بررسی قرار دهید،در همایش ها و شرکت های کوچک که در این زمینه فعالیت می کنند مراجعه کنید.

راه اندازی یک کسب و کار خانگی قسمت اول: طرحی برای موفقیت

یک طرح کسب و کار اصلی بنویسید. این برای شما به عنوان یک راهنما عمل می کند.برای تهیه طرح ها به سایت www.SCORE.org  بروید و یا با افرادی که حاضرند به شما کمک کنند یک قرار ملاقات بگذارید. کتاب ها و نرم افزار هایی مانند business-plan.com و bplans.com میتواند به شما کمک شایانی بکند.

استراتژی بازار:

طرح بازار و استراتژی های آن بخشی از طرح کسب و کار شما است.این لیست باید نحوه ی پیدا کردن بهترین مشتریان را برای شما آشکار سازد و روش تبلیغ را هم مشخص کند. هنگامی که شما تصمیم گرفته اید که محصول تولید کنید، سپس از خودتان بپرسید: (۱) چه کسی این را می خواهد و چرا؟ (۲) آنها چقدر مایلند هزینه کنند؟ شما می توانید این را از طریق آزمون بازاریابی تعیین کنید. میتوانید محصولات خود را به عنوان نمونه پخش کنید و بازخورد مشتریان را دریافت کنید. (استفاده از روش های آنلاین (خبرنامه / تبلیغ تبلیغات فیس بوک / ایمیل اسپم) و روش های سنتی (mailers / fliers / تماس تلفنی) برای رسیدن به مشتریان) به یاد داشته باشید همیشه با مشتری خود صادقانه رفتار کنید.

مسائل مالی:

اکثر کسب و کار های اینترنتی تمایل دارند تا از یک شرکت مبتنی بر محصول شروع کنند. کسب و کارهای اینترنتی اغلب ساده هستند، زیرا همه نیازهای شما، ایده شما، یک لپ تاپ و یک اتصال پهنای باند برای رسیدن به مشتریان شما است. با کسب و کار جانبی، شما فشار کمتری برای دریافت سود فوری دارید.رشد شرکت شما و به دست آوردن مشتریان بیشتر شانس شما را برای دریافت وام افزایش می دهد.

نام و ساختار کسب و کار شما:

نام کسب و کار شما به سادگی می تواند بخشی از هویت شما باشد، مانند “کیشفود”.قبل از اینکه کسب و کار خود را به صورت رسمی ثبت کنید مطمئن شوید که کسب و کار شما به صورت کامل راه اندازی شده است. ، زیرا ممکن است متوجه شوید مشتریان متفاوت هستند. دقت کنید نام کسب و کار شما یک ابزار بازاریابی مهم خواهد بود.حتما نام کسب و کار خود را با دقت کامل و از روی برنامه انتخاب کنید.

مسایل حقوقی:

علاوه بر ثبت نام کسب و کار شما و نام آن باید بررسی کنید که آیا میتوانید کسب و کارتان را در خانه راه اندازی کنید یا نه و همچنین باید بررسی کنید که ایا مجوز خاصی برای راه اندازی وجود دارد یا خیر. شما میتوانید از وکلا برای مشورت گرفتن مسایل حقوقی استفاده کنید.

 این مبحث در نوشته ای دیگر ادامه می یابد: راه اندازی کسب و کار خانگی قسمت دوم

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن