سئو

بازگردانی محتوا و افزایش ترافیک با 9 راهکار

ایجاد محتوای اصلی برای سایت شما نیاز به سرمایه گذاری قابل توجه ای از زمان و منابع دارد. این اغلب شامل بسیاری از تحقیقات و همچنین زمان لازم برای نوشتن، طراحی، ویرایش و انتشار آن در سایت شما می باشد. با این حال، هر تکه ای از محتوا که شما ایجاد می کنید، توانایی کمک برای دستیابی به اهداف کسب و کار شما را دارا است، بازگردانی محتوا و افزایش ترافیک مسئله ای مهم در این امر است.. آیا می خواهید در وبسایت خود بازگردانی محتوا و افزایش ترافیک داشته باشید، راهنمایی ها جدید پیدا کنید یا بک لینک های مجاز جذب کنید؟ در این پست برای شما توضیح خواهم داد که چگونه یک محتوا را برای رسیدن به ترافیک بیشتر بازنویسی کنید.

بازگردانی محتوا و افزایش ترافیک

با راه کار هایی که در ادامه به شما معرفی می کنم، یاد میگیرید که به سادگی محتوا های خود را به یک محتوای با اهمیت تبدیل کنید. انجام این راه کار ها به گوگل نشان می دهد که شما به مخاطبین خود اهمیت می دهید و در نتیجه گوگل نیز این مطلب را در نظر گرفته و به کاربران بیشتری مطالب شما را معرفی می کند. پس قدرت تغییرات کوچک و تاثیرات بزرگ آن ها را دست کم نگیرید.

چرا باید محتوا را بازنویسی کنید؟

باز نویسی محتوا به شما اجازه می دهد تا از محتوای همیشگی تنفس کنید.و بیشترین کارایی را از ایده های خود داشته باشید.صرفه جویی در زمان در روند ایجاد محتوا:به جای نوشتن و بررسی موضوعات کاملا جدید، شما می توانید با اضافه کردن اطلاعات به روز شده در آنچه که قبلا ایجاد کرده اید، مطالب موجود را بازنویسی کنید.میتواند به شما در ادامه دادن یک برنامه ی منظم برای به اشتراک گذاری مطالب در برابر افراد جدید کمک کند،بدون شروع مجدد.به شما کمک می کند تا یک مخاطب جدید پیدا کنید.زمانی که راجع به محتوا صحبت می کنیم،منظور ما رسانه نیست، برای مثال بعضی از افراد از خواندن آمار لذت می برند،بعضی از مردم از تماشا کردن ویدیو لذت می برند و بعضی از گوش کردن به پادکست.محتوای خود را اصللاح کنید،با این کار میتوانید حیطه کاری خود را افزایش دهید و کاربران بیشتری جذب کنید.

بالا بردن کارایی سئو:

وقتی چند بند محتوا در مورد یک موضوع ایجاد می کنید، شما فرصت بیشتری برای هدف قرار دادن کلمه کلیدی خاص دارید. این به این معنی است که کسب و کار شما فرصتی بهتر برای نمایش در نتایج جستجو هنگامی که کاربران برای این کلمات و عبارات جستجو می کنند دارد.به شما اجازه می دهد کلمات کلیدی را تکرار کنیدبر اساس هفتیمن قانون بازاریابی، مردم قبل از بستن قرارداد هفت بار باید یک پیام را بشنوند.بازنویسی کردن محتوا به شما اجازه تکرار کلمات کلیدی را می دهد.

چگونه محتوایی را که نیاز به بازنویسی شدن دارد را پیدا کنیم؟

شما نیاز به پیدا کردن محتوا در سایت خود که نیاز به تجدید دارند. مطمئن نیستید که محتوا مورد توجه قرار گیرد؟ در اینجا نکاتی را برای شما میگویم.پست های وبلاگ و صفحات سایت را مرور کنید،و از Google Analytics برای پیدا کردن محتوای محبوب خود کمک بگیرید.محتوای همیشه سبز را انتخاب کنید،قطعه های بی نظیر و با کیفیت بالا. ایده خوبی برای به روز رسانی محتویاتی است که به طور پیوسته استفاده می شوند و می توانند ماه ها یا سال های آینده ارزش خواندن داشته باشند.تصمیم بگیرید که آیا چیز دیگری برای گفتن در مورد یک موضوع دارید. آیا چیزی از پست اصلی خود را نگفته اید؟ آیا از زمان ارسال پست شما اطلاعات جدید به وجود آمده است؟ اگر چنین است برای بازنویسی مناسب است.

نکاتی برای بازنویسی مطلب

برای بازگردانی محتوا و افزایش ترافیک باید پس از انتخاب پستهایی که میخواهید به روزرسانی کنید،وقت آن است که خلاق باشیم. بیایید نگاهی به چند ایده برای بازنویسی محتوای شما داشته باشیم.تکه های هر محتوا را به چند لیست تبدیل کنید:لیست ها یک فرمت محبوب وبلاگ هستند،اما گاهی وقت ها همه ی متن را پوشش نمی دهند.شما میتوانید چند پست را باهم ترکیب کنید.ایجاد یک متن ارائه و اشتراک گذاری آن در Slide Share،آمار، نقل قول ها و توصیه ها می توانند اسلایدهای عالی ایجاد کنند و شما می توانید از آنها برای ایجاد یک متن ارائه خوب استفاده کنید که نکات اصلی در محتوای اصلی شما را بازنویسی کند.و زمانی که شما متنی(آمار،نقل قول و……) را در Slide Share به اشتراک می گذارید، می تواند فرصت های بیشتری برای برخورد افراد  با محتوای شما ایجاد کند. با استفاده از پاورپوینت، Prezi،شما میتوایند فایلی را که میخواهید ارائه دهید را آماده و با یک کلیلک انتشار دهید.

بازگردانی محتوا و افزایش ترافیک با انتشار اینوگرافیک

یک طرح کلی و  بصری از پست های وبلاگ در نظر بگیرید، و اطلاعات آنها را به اینفوگرافیک تبدیل کنیداینفو گرافیک به افراد کمک می کند با داده ها ارتباط برقرار کنند و به آنها اجازه می دهد تا به راحتی نکات اصلی یک مقاله را درک کنند.میخواهید یک اینفو گرافیک ایجاد کنید اما نگران هستید که طراحی اینفوگرافیک بلد نیستید؟ نترسید. . سایت هایی مانند  Piktochart  و Visually برای ایجاد طرح های خود به شما کمک می کنند. شما همچنین می توانید طرح های سفارشی اینفو گرافیک را از WebpageFX بیابید تا ایده های خود جان ببخشید.

بازگردانی محتوا و افزایش ترافیک با به روزرسانی پست های قدیمی

در میان نوشته های سایتتان دنبال مطالبی بگردید که قدیمی است ولی هنوز هم بازدید کننده جذب می کند و مطالب جذابی دارد، برای به روز رسانی آنها با اطلاعات و آمار جدید کمی زمان بگذارید.اصلاح محتوای قدیمی یک فرآیند نسبتا ساده است و در بعضی موارد، شما فقط باید چند بخش را تغییر دهید. شما همچنین می توانید اضافه کردن سرفصل های جدید و یا عناوینی که توجه مخاطبان خود جلب می کند، را در نظر بگیرید.اگر تغییرات جزئی باشند شما به سادگی می توانید آنها را ایجاد کنید و نوشته را ذخیره کنید. اما اگر شما محتوا را کامل به روزرسانی کنید، شما می توانید آن را به عنوان یک پست جدید به منظور جذب بازدیدکنندگان بیشتر منتشر کنید.

بازگردانی محتوا و افزایش ترافیک با چند ویدیو یا پادکست ایجاد کنید

همه ی مردم خواندن متن را ترجیح نمی دهند و بازنویسی محتوا به صورت پادکست ها یا ویدیوها می تواند به شما در برقراری ارتباط با افراد بیشتری کمک کند.علاوه بر این،شما میتوانید یک رونوشت به صورت پادکست و یا ویدیو برای آن دسته از مردم که به گوش کردن و دیدن علاقه مند هستند،ایجاد کنید.

آمار را به پست های شبکه های اجتماعی تبدیل کنید

آمار جالبی برای به اشتراک گذاشتن در دست دارید؟ شما میتوانید آن ها را به پست های شبکه های اجتماعی تبدیل کنید، و یک گرافیک همخوان با آمار ایجاد کنید و به همراه هم ، در شبکه های اجتماعی ارسال کنید.سپس، شما می توانید مردم را به وب سایت خود هدایت کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنند.

یک قضیه خواندنی انتشار دهید

میخواهید اطلاعات هیجان انگیز را با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید؟ در مورد سوژه خود تحقیقات کامل و اصلی پدید بیاورید و توانایی خود را به رخ مخاطبان بکشید.

یک کتاب راهنما یا راهنمای راهنمای بازاریابی ایجاد کنید

اگر مطالب زیادی در مورد یک موضوع خاص دارید، شما می توانید اطلاعات را به یک کتاب جامع یا راهنمای جامع تبدیل کنید. شما همچنین می توانید از  عناصر گرافیکی استفاده کنید تا خوانندگان بیشتری را جذب کنید.همچنین شما میتوانید این کتاب ها را در مکانی جداگانه از سایت خود قرار بدید و برای خوانندگان الزام کنید،برای دسترسی ایمل خود را وارد کنند!این میتواند به شما در داشتن لیستی کامل از ایمل های مخاطبانتان کمک کند.

پست دوباره  در رسانه های اجتماعی

سرانجام، پس از به روز رسانی محتوای خود، فراموش نکنید که آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. . این به شما امکان می دهد تا به افراد بیشتری را پیدا کنید و آنها را در مورد پست های به روز شده خود مطلع کنید.

موفق و مؤید باشید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن