کسب و کار

Matt Maier بنیان گذار آخرین شب آزادی(Last Night of Freedom)

مصاحبه Matt Maier بنیان گذار آخرین شب آزادی با شبکه bbc:

در مطلب زیر بخشی از مصاحبه Matt Maier بنیان گذار آخرین شب آزادی با شبکه بی بی سی را قرار داده ایم. خواندن آن برای کسانی که به تازگی کسب و کاری را شروع کرده اند و نیاز به انگیزه دارند را پیشنهاد می کنم.

بخشی از سخنان Matt Maier

به سال ۱۹۹۹ بر میگردیم، در آن سال آخرین شب آزادی متولد شد. در آن دوران دنیای اینترنت و وب برای اولین بار بسیار پر رونق و پر طرفدار شد. و من فقط یک دانش آموز بودم. شرکت در ابتدا با ارائه یک ایده مفهوم گرفت. این برای کسانی که تلاش می کنند مراسم عقد و عروسی خود را سازماندهی کنند، الهام بخش بود. با کتاب ها به آخر هفته ی مردم کمک میکردم. در ابتدا، چند مکان را  با تجربه خودم انتخاب کردم و در آنها متمرکز شدم. (مکان هایی که مراسم عقد و عروسی انجام می شد) با انجام این مراسم ها در نیوکاسل شروع کردم، به عنوان بهترین مناطق برای برگزاری میهمانی ها، بیشترین مراسم ها در این مناطق انجام می شد. سپس به تمامی نقاط در سرتاسر انگلستان متصل شدم، حتی در خارج از کشور! در همین نقطه، آخرین شب آزادی در منطقه ای پر از گرگ ها متولد شد، زمانی که من تنها ۱۸ سال داشتم. کسب و کار پیشرفت کرد و نام تجاری شرکت من، به عنوان رهبر صنعت ایده پردازی شروع به شناخته شدن کرد. من از آن زمان نه تنها به تعطیلات آخر هفته مردم سر می زنم، بلکه تهیه لباس عروس و داماد و لوازم جانبی مهمانی را هم بر عهده دارم. در حال حاضر ما در ساحل های نیوکاسل اقامت داریم و کمتر از ۵۰ نفر کارمند داریم، و همچنین دارای یک انبار بزرگ و بخش شخصی هم هستیم. ما همچنین بزرگ ترین مراسم های عقد و عروسی آنلاین در بریتانیا هستیم با صد ها آیتم متفاوت و جدید مثل بازی، پوشیدن لباس های فانتزی و… . ما هزاران نفر از عروس و داماد ها را به نقاط دور و نزدیک جهان می فرستیم و در حال حاضر ۶۵ مقصد برای ارسال ارائه می دهیم! از جمله قطب شمال، لاس وگاس، پراگ، بوداپست و آمستردام و… . در هر مقصد، هزاران فعالیت را ارائه می دهیم. آخرین شب آزادی یک جای فوق العاده برای کار است با بالاترین سطوح همبستگی و اتحاد که من تابه حال در محیط های کاری دیده ام. اما همه به آنچه انجام می دهیم افتخار می کنیم. ما تضمین می کنیم که چه عروس و چه داماد در اولین تجربه خود، راضی باشند و دارای امنیت مالی باشند، این بدان معنی است که مشتریان ما اگر به یک مشکل نادر برخورد کنند، آن را به سرعت و کارآمد حل و فصل خواهیم کرد. قطعا موانعی سر راه آخرین شب آزادی(تاریخچه ۱۸ ساله) وجود دارد، اما اکنون ما بزرگتر و بهتر از همیشه هستیم و با چالش هایی که پیش رو داریم هیجان زده می شویم.

پ.ن:هدف از گذاشتن بخشی از مصاحبه Matt Maier بنیان گذار آخرین شب آزادی با شبکه bbc آشنایی بیشتر با این استارتاپ قوی و کارآمد در کشور انگلیس بود که لینک سایت در اختیار کاربران محترم قرار میگرد و می توانند بیشتر در مورد این استارتاپ بخوانند.

آخرین شب آزادی

پ.ن.۲:جای همچین استارتاپی در ایران واقعا خالی احساس میشود.بالاخص برای ما جوانان ))))).

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن