سئو

بیمه و صاحبان کسب و کار

داشتن یک شرکت مستلزم این است که راه هایی برای حفاظت از کسب و کار را فرا گرفته باشید.اما چند عامل مهم وجود دارد که باید به آنها توجه کنید.امروز به بیمه و صاحبان کسب و کار می پردازیم:

یکی از آنها این است: مهم نیست شما صاحب چه نوع کسب و کاری هستید،شما به بیمه ی کسب و کار نیاز دارید.این ممکن است جزو اقدامات اولیه برای شما باشد اما تعجب می کنید وقتی بدانید بسیاری از صاحبان کسب و کار این کار را انجام نداده اند یا زمانی که میخواهند کسب و کارشان را بیمه کنند،بیمه ای اشتباه انتخاب می کنند.اگر میخواهید از هر اشتباهی جلوگیری کنید،بهتر است اشتباهات دیگر صاحبان کسب و کارها را بررسی کنید.

آنها بیمه نیستند

برخی از صاحبان کسب و کار فکر می کنند که نمی توانند مبلغ بیمه را بپردازند و یا تصور می کنند که به آن نیاز ندارند. اما این خط از تفکر واقعا می تواند باعث شود که مقدار زیادی سرمایه را در طولانی مدت از دست بدهند.

آنها بیمه درآمد کسب شده را دریافت نمی کنند

شاید شما بدانید که باید ملک خود را برای جلوگیری از آتش گرفتن بیمه کنید، و شما می دانید که به بیمه مسئولیت عمومی نیاز دارید در صورتی که اموال شخص دیگری در محل کسب و کار شما آسیب دیده باشد. اما آنچه شما ممکن است در نظر نگرفته باشید این است که چقدر می تواند برای شما زیان آور باشد، اگر کسب و کار شمامدتی  قطع شود! به عنوان مثال، اگر آتش سوزی به ساختمان شما آسیب بزند،باید آن را تعمیر یا بازسازی کرد،برای اینکار شما چند هفته یا چند ماه بدون خانه هستید. حالا از اهمیت این موضوع با خبر شدید.پس شما به بیمه ی درآمد کسب و کار نیاز دارید.اگر کسب و کار شما برای مدتی آسیب ببیند،بیمه به شما کمک می کند.

بیمه نامه ی مالک خانه

برخی از صاحبان کسب و کار که دفتر خانگی دارند فکر می کنند که به بیمه کسب و کار نیاز ندارند، زیرا آنها در حال حاضر یک بیمه نامه ی مالک خانه دارند.اما اگر چیزی اشتباه پیش برود،آنها متعجب می شوند از اینکه بیمه شان به آنها کمک نمی کند، زیرا این نوع بیمه برای شرکت ها اعمال نمی شود. بنابراین، اگر بازدید کننده در خانه شما صدمه ببیند، ،بیمه نامه ی مالک خانه احتمالا مبلغ پزشکی را پوشش نخواهد داد. به همین دلیل شما به بیمه مسئولیت عمومی به عنوان یکی از انواع بیمه برای کسب و کار خود نیاز دارید.

آنها برای بیمه ی خود به دفتر بیمه های نزدیک مراجعه نمی کنند

حالا که می دانید به بیمه کسب و کار نیاز دارید، وقت آن رسیده است که برخی تحقیقات انجام شود. به سادگی با نزدیکترین شرکت بیمه تماس نگیرید و امروز بیمه را دریافت کنید.اگر چیزی برایتان مبهم است با چند شرکت بیمه صحبت کنید، و سپس با هم مقایسه کنید.

دانستن این اشتباهات رایج باید به شما کمک کند.اگر نمی دانید از کدام بیمه استفاده کنید،با چند دفتر بیمه تماس بگیرید و از آنها مشاوره بخواهید.به این ترتیب می توانید کسب و کارتان را بیمه کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن