سئو

پیشینه کارافرینی در چهار کار اصلی

بسیاری از مردم زندگی امروز کارآفرینان را می خوانند.مارک زاکربرگ،بیل گیتس و…. با زحمت به این درجه رسیده اند. بیل گیتس و پل آلن از دانشگاه هاروارد خارج شدند و با مایکروسافت بزرگ شدند.مارک کوبان استارت آپ خود را یک بیلیون دلار به یاهو فروخت.

چگونه این کارآفرینان موفقیت را ساده می بینند؟

برخی از کارآفرینان موفق از خانواده های موفق هستند. آنها برخی از صفات مانند  اخلاق کار قوی،فروش و…. را به ارث می برند. با این وجود، خانواده شما نمیتواند موفقیت شما را تضمین کند. در واقع، بعضی از والدین فرزندان کارآفرین خود را به دلیل عدم پیگیری کسب و کار خانوادگی کنار گذاشتند.

همه کارآفرینان با چالش هایی مواجه می شوند که باید با موفقیت بر آنها غلبه کنند.بسیاری از کارآفرینان وقتی شروع به ضعیف شدن می کنند،کسب و کار خود را گسترش می دهند و دوباره به اوج باز می گردند. بیل گیتس، مایکل دل، مارک کوبان، مارک زاکربرگ و دیگران با یک ایده شروع کردند. آنها نمیدانستند که این ایده به شرکتهای بزرگ تبدیل خواهد شد. این کارآفرینان باید به طور داخلی رشد کنند تا شرکت هایی را که تاسیس کرده اند، بسازند.رشد یعنی کار.کارآفرینان تحت شرایط یا تصمیمات خود را می سازند.اشتباهات کارآفرینان جدیدت،بیشتر است.به دلایلی کارآفرینان زمان قدیم ژن هایی برای تحمل سختی در شرایط سخت داشته اند به همین دلیل موفق شده اند.

کارآفرینان موفق به موفقیت خود متعهد هستند و بر روی کار خود تمرکز می کنند.با اینکار کارآفرینان آینده خود را ایجاد می کنند.

آیا شما آماده برای تبدیل شدن به یک کارآفرین هستید؟

در اقتصاد اتفاقات جدیدی می افتد. در هر سال افزایش دستمزد سالانه و افزایش قیمت املاک و مستغلات وجود دارد.شاید در هنگام انجام وظایف خود دیگر از این کار خسته شوید.شما آماده برای انجام کار سخت تری هستید.دلایل زیادی برای انجام اینکار وجود دارد.اما قبل از انجام باید چند چیز را یاد بگیرید.

مهارت هایی را که شما به عنوان کارآفرین نیاز دارید در کالج یاد نمی دهند. کارآفرینان مهارت های مختلفی را نسبت به آنچه که در سایر نقاط جهان وجود دارد، توسعه می دهند. برخی از آنها توجه زیادی به جزئیات دارند.دیگران مهارت های فروش عالی دارند. همانطور که برای سفر کارآفرینی خود آماده می شوید، مهارت های دیگری وجود دارد که می توانید یاد بگیرید و برای شرکت های دیگر کار کنید. این تجربیات به شما کمک می کند مهارت های لازم برای شروع کسب و کار را به دست آورید. مشاغل در خرده فروشی، غذا، فروش و مدیریت مهارت هایی هستند که به شما کمک می کنند.

۱- خرده فروشی

کسب و کار شخص دیگری، راه خوبی برای یادگیری نحوه ی کار کسب و کار است. شما خواهید دید که اولویت های مهم یک کسب و کار موفق چیست. به عنوان مثال، برای روشن نگه داشتن چراغ ها و پرداخت صورتحساب، کارکنان باید به فروش برسند. اگر چشم انداز آینده شما خرده فروشی نباشد، شما هنوز هم می توانید مهارت های ارزشمند یاد بگیرید.

۲-کار در یک رستوران

کارآفرینان در معرض فشار شدید به عنوان بخشی از زندگی روزمره خود هستند.صنعت رستوران دارای فشار بسیار زیادی است و به شما کمک می کند. ارتباطات برای موفقیت در صنعت رستوران حیاتی است. تمام اعضای تیم باید به وضوح ارتباط برقرار کنند تاموفقیت حاصل شود. کار در رستوران یک راه عالی برای رشد مهارت های لازم برای آینده شما است.

۳- فروش

شما باید به عنوان یک کارآفرین به فروش برسید. شغل فروش می تواند مهارت هایی مانند نگرش را آموزش دهد. موفقیت شما توسط نگرش شما تعیین می شود. شما همچنین مهارت های صحبت کردن و گوش دادن را بهبود می بخشید. شغل فروش یک راه بسیار پرکار برای یادگیری مهارت های است.

۴- مدیریت

مدیریت یکی دیگر از کارهای موثر برای شما است. رهبری در مدیریت بسیار مهم است.شما باید یک چشم انداز از آینده ی شرکت خود داشته باشید. برای رسیدن به حداکثر اثربخشی پروژه ها باید تیم ها را سازماندهی کنید.

انتخاب برای تبدیل شدن به یک کارآفرین، یک تجربه ارزشمند است. در دنیای کسب و کار، مهارت هایی که شما توسعه می دهید موفقیت شما را تعیین می کند. روش گرانقیمت برای یادگیری این است که کسب و کارتان را شروع کنید و در راه به یادگیری پردازید. آماده سازی این چالش می تواند موفقیت شما را به عنوان یک کارآفرین تضمین کند.شما همچنین میتوانید در طول یادگیری،پول بدست آورید!

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن